Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra tvrdý Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
20.01.18
02:10
3. kolo
Hyeon Chung  
Alexander Zverev [4]  
20.01.18
02:20
3. kolo
Maximilian Marterer  
Tennys Sandgren  
20.01.18
03:40
3. kolo
Julien Benneteau  
Fabio Fognini [25]  
20.01.18
04:00
3. kolo
Dominic Thiem [5]  
Adrian Mannarino [26]  
20.01.18
05:30
3. kolo
Marton Fucsovics  
Nicolas Kicker  
20.01.18
07:00
3. kolo
Tomas Berdych [19]  
Juan Martin Del Potro [12]  
20.01.18
09:00
3. kolo
Novak Djokovic [14]  
Albert Ramos-Vinolas [21]  
20.01.18
10:50
3. kolo
Richard Gasquet [29]  
Roger Federer [2]  
muži dvojhra antuka China China F2 (Anning) sety 1 2 3 4 5
20.01.18
03:30
semifinále
Tsung-Hua Yang [1]  
Kuan-Yi Lee [6]  
20.01.18
05:00
semifinále
Steven Diez [3]  
Arjun Kadhe [5]  
ženy dvojhra tvrdý Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
20.01.18
01:00
3. kolo
Simona Halep [1]  
Lauren Davis  
20.01.18
01:00
3. kolo
Ana Bogdan  
Madison Keys [17]  
20.01.18
02:10
3. kolo
Lucie Safarova [29]  
Karolina Pliskova [6]  
20.01.18
02:30
3. kolo
Aliaksandra Sasnovich  
Caroline Garcia [8]  
20.01.18
04:20
3. kolo
Bernarda Pera [LL]  
Barbora Strycova [20]  
20.01.18
05:30
3. kolo
Ashleigh Barty [18]  
Naomi Osaka  
20.01.18
09:00
3. kolo
Angelique Kerber [21]  
Maria Sharapova  
20.01.18
11:00
3. kolo
Su-Wei Hsieh  
Agnieszka Radwanska [26]  
muži štvorhra tvrdý Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
20.01.18
01:00
2. kolo
Jamie Murray/Bruno Soares [5]  
Leander Paes/Purav Raja  
20.01.18
01:00
2. kolo
Marcus Daniell/Dominic Inglot  
Hugo Nys/Benoit Paire  
20.01.18
02:30
2. kolo
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut [4]  
Hans Podlipnik-Castillo/Andrei Vasilevski  
20.01.18
02:30
2. kolo
Pablo Carreno-Busta/Guillermo Garcia-Lopez  
Scott Lipsky/David Marrero  
20.01.18
02:30
2. kolo
Lukasz Kubot/Marcelo Melo [1]  
Max Purcell/Luke Saville [WC]  
20.01.18
04:00
2. kolo
Nick Kyrgios/Matt Reid  
Jeremy Chardy/Fabrice Martin  
20.01.18
06:30
2. kolo
Samuel Groth/Lleyton Hewitt [WC]  
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau [3]  
muži štvorhra tvrdý I. Germany Koblenz Challenger sety 1 2 3 4 5
20.01.18
10:00
semifinále
Sander Arends/Antonio Sancic [1]  
Grzegorz Panfil/Vladimir Uzhylovsky  
ženy štvorhra tvrdý Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
20.01.18
01:00
2. kolo
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova [16]  
Zarina Diyas/Magda Linette  
20.01.18
01:00
2. kolo
Mona Barthel/Carina Witthoeft  
Shuko Aoyama/Zhaoxuan Yang [11]  
20.01.18
01:00
2. kolo
Nadiya Kichenok/Anastasia Rodionova  
Kristyna Pliskova/Donna Vekic  
20.01.18
02:30
2. kolo
Sorana Cirstea/Beatriz Haddad Maia  
Alicja Rosolska/Abigail Spears [15]  
20.01.18
03:30
2. kolo
Lara Arruabarrena/Arantxa Parra-Santonja  
Timea Babos/Kristina Mladenovic [5]  
20.01.18
04:00
2. kolo
Viktorija Golubic/Nina Stojanovic  
Kateryna Bondarenko/Aleksandra Krunic  
20.01.18
04:00
2. kolo
Nicole Melichar/Kveta Peschke [13]  
Madison Brengle/Monica Puig  
20.01.18
07:00
2. kolo
Jennifer Brady/Vania King  
Ashleigh Barty/Casey Dellacqua [3]  
<