Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra tvrdý Dominican Republic Dominican Republic F3 sety 1 2 3 4 5
15:00
štvrťfinále
Roberto Cid  
Jose Olivares [WC]  
15:00
štvrťfinále
Sem Verbeek  
Alejandro Gomez  
16:30
štvrťfinále
Carlos Boluda-Purkiss [3]  
Ivan Endara [6]  
16:30
štvrťfinále
Mick Lescure [7]  
Jose Hernandez-Fernandez [2]  
muži dvojhra antuka Egypt Egypt F38 (Cairo) sety 1 2 3 4 5
09:00
2. kolo
Aryan Goveas  
Pavel Krainik  
09:10
2. kolo
Thomas Statzberger [3]  
Szymon Walkow  
09:10
2. kolo
Karol Drzewiecki  
Ronald Slobodchikov [5]  
09:10
2. kolo
Daniil Zarichanskyy  
Simon Carr  
10:30
2. kolo
Manfred Fellin [q]  
Mario Vilella Martinez [2]  
10:30
2. kolo
Dominik Barton [q]  
Arjun Kadhe [4]  
10:40
2. kolo
Diego Matos [WC]  
Jordan Correia Passos Do Carmo [7]  
10:40
2. kolo
David Szintai  
Oleksandr Bielinskyi  
muži dvojhra tvrdý Izrael Israel F18 (Sajur) sety 1 2 3 4 5
09:00
štvrťfinále
Tom Jomby [6]  
Mor Bulis [2]  
09:00
štvrťfinále
Maxime Pauwels [7]  
Antoine Walch  
09:10
štvrťfinále
Alon Elia  
Dmitry Mnushkin  
10:30
štvrťfinále
Igor Smilansky [1]  
Yshai Oliel [5]  
muži dvojhra antuka Pakistan Pakistan F2 (Islamabad) sety 1 2 3 4 5
05:30
1. kolo
Peter Goldsteiner [7]  
Ivan Ponomarenko  
05:40
1. kolo
Shahzad Khan [WC]  
Ergi Kirkin  
05:40
1. kolo
Alexander Lebedyn  
Enrique Lopez-Perez [2]  
06:20
1. kolo
Nikolay Vylegzhanin [q]  
Kristian Lozan [3]  
06:20
1. kolo
Felix Hutt [q]  
Dmitry Myagkov [q]  
06:50
1. kolo
Kunal Anand  
Vadim Alekseenko  
06:50
1. kolo
Anurag Nenwani  
Oleg Besednikov [q]  
08:00
1. kolo
Muhammad Abid Mushtaq [WC]  
Muzammil Murtaza [WC]  
08:10
2. kolo
Pere Riba [4]  
Samir Iftikhar  
muži dvojhra antuka Peru Peru F1 (Lima) sety 1 2 3 4 5
20:00
štvrťfinále
Matias Franco Descotte [6]  
Daniel Dutra Da Silva [4]  
21:30
štvrťfinále
Mauricio Echazu  
Oscar Jose Gutierrez [8]  
21:30
štvrťfinále
Nicolas Alvarez  
Marcelo Tomas Barrios Vera  
muži dvojhra tvrdý Qatar Qatar F5 (Doha) sety 1 2 3 4 5
13:00
štvrťfinále
Aslan Karatsev [q]  
Lucas Miedler [5]  
13:00
štvrťfinále
Djurabeck Karimov  
George Von Massow  
13:00
štvrťfinále
Jules Okala  
Johan Sebastien Tatlot  
14:30
štvrťfinále
Benjamin Hassan  
Roberto Ortega-Olmedo [2]  
muži dvojhra tvrdý Thailand Thailand F12 (Hua sety 1 2 3 4 5
04:00
štvrťfinále
Billy Harris [q]  
Jacob Grills  
04:30
štvrťfinále
Renta Tokuda [8]  
Ji Sung Nam [q]  
06:50
štvrťfinále
Yan Bai [5]  
Ti Chen [3]  
muži dvojhra antuka Tunisia Tunisia F39 (Hammamet) sety 1 2 3 4 5
09:30
2. kolo
Marco Bortolotti [5]  
Dejan Katic  
09:40
2. kolo
Samuel Bensoussan [4]  
Imanol Lopez Morillo [q]  
09:40
2. kolo
Luca Giacomini  
Oriol Roca Batalla [3]  
11:00
2. kolo
Aaron Cortes Alcaraz  
Raul Brancaccio [7]  
11:00
2. kolo
Goncalo Oliveira [1]  
Gabi Adrian Boitan  
11:00
2. kolo
Andrea Trapani [WC]  
Manuel Guinard [8]  
12:30
2. kolo
Evan Hoyt [q]  
Giuliano Benedetti [LL]  
12:30
2. kolo
Aziz Dougaz  
Miljan Zekic [2]  
muži dvojhra antuka Turkey Turkey F47 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
08:10
2. kolo
Denis Matsukevitch  
Nikola Cacic [5]  
08:10
2. kolo
Vladimir Korolev [q]  
Vasile Antonescu  
08:20
2. kolo
Maciej Smola  
Dante Gennaro  
08:50
2. kolo
Alexander Erler  
Tak Khunn Wang  
09:10
2. kolo
Dragos Dima [3]  
Antonio Massara  
09:50
2. kolo
Kaya Gore [WC]  
Julian Lenz [4]  
10:20
2. kolo
Lenny Hampel [1q]  
Duje Kekez  
10:20
2. kolo
Darko Bojanovic [q]  
Cristian Rodriguez [2]  
ženy dvojhra antuka Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
10:10
2. kolo
Cristina Dinu [1]  
Ana Biskic  
10:10
2. kolo
Mia Eklund  
Eliessa Vanlangendonck  
10:10
2. kolo
Lea Boskovic  
Tena Lukas [2]  
10:10
2. kolo
Justine Pysson [q]  
Alina Silich [5]  
10:10
2. kolo
Maryna Chernyshova [8]  
Berfu Cengiz [q]  
10:10
2. kolo
Anastasia Kharitonova [WC]  
Elixane Lechemia [4q]  
11:50
2. kolo
Anastasiya Poplavska [q]  
Eleni Kordolaimi [7]  
13:30
2. kolo
Pemra Ozgen [3]  
Oleksandra Andrieieva [LL]  
ženy dvojhra antuka Egypt Cairo sety 1 2 3 4 5
09:10
2. kolo
Fanny Ostlund [4]  
Jelena Stojanovic  
11:00
2. kolo
Petia Arshinkova  
Bojana Marinkovic [3]  
11:00
2. kolo
Viktoria Morvayova [q]  
Gabriela Nicole Tatarus  
11:00
2. kolo
Andjela Jocovic [WC]  
Melanie Klaffner [6]  
12:30
2. kolo
Verena Meliss  
Nastja Kolar [2]  
12:30
2. kolo
Lamis Alhussein Abdel Aziz  
Irina Fetecau [5]  
12:40
2. kolo
Andreea Rosca [8]  
Dominique Karregat  
13:00
2. kolo
Sandra Samir [1]  
Wiktoria Kulik [WC]  
ženy dvojhra antuka Italy Cordenons sety 1 2 3 4 5
14:30
štvrťfinále
Michele Alexandra Zmau  
Lisa Sabino [7]  
15:00
štvrťfinále
Federica Di Sarra [8]  
Stefania Rubini [2]  
15:00
štvrťfinále
Susan Bandecchi  
Costanza Traversi [WC]  
18:00
štvrťfinále
Ludmilla Samsonova  
Anastasia Grymalska [3]  
ženy dvojhra tvrdý UAE Dubai sety 1 2 3 4 5
10:30
štvrťfinále
Magdalena Frech  
Ajla Tomljanovic [7]  
12:30
štvrťfinále
Stefanie Voegele  
Dalila Jakupovic [q]  
12:40
štvrťfinále
Belinda Bencic [5]  
Mihaela Buzarnescu [2]  
14:00
štvrťfinále
Sara Errani  
Viktoriya Tomova  
ženy dvojhra antuka Tunisia Hammamet sety 1 2 3 4 5
11:30
2. kolo
Mathilde Armitano  
Giorgia Marchetti [7]  
11:30
2. kolo
Tessah Andrianjafitrimo [1]  
Claudia Giovine  
11:30
2. kolo
Barbora Matusova (SVK) [q]  
Margot Yerolymos  
13:10
2. kolo
Maia Lumsden [6]  
Marie Temin  
13:20
2. kolo
Martina Biagianti [q]  
Mirjam Bjorklund [8]  
13:40
2. kolo
Victoria Muntean  
Nina Potocnik [4]  
14:30
2. kolo
Anastasia Nefedova  
Sara Lanca [WC]  
15:00
2. kolo
Sara Cakarevic [3]  
Lisa-Marie Maetschke  
ženy dvojhra tvrdý India Pune sety 1 2 3 4 5
07:30
štvrťfinále
Jia-Jing Lu [1]  
Fatma Al Nabhani [LL]  
07:30
štvrťfinále
Karman Kaur Thandi [7]  
Georgina Garcia-Perez [2]  
09:30
štvrťfinále
Katy Dunne [4]  
Ganna Poznikhirenko [5]  
09:30
štvrťfinále
Olga Doroshina  
Rutuja Bhosale [WC]  
ženy dvojhra antuka Bolivia Santa Cruz sety 1 2 3 4 5
22:30
štvrťfinále
Nathaly Kurata [4]  
Stephanie Petit [7]  
22:30
štvrťfinále
Ana Sofia Sanchez [1]  
Barbara Gatica [5]  
<