Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra antuka Italy Forli Challenger sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo kval.
Alessandro Bega  
Michele Vianello  
00:00
1. kolo kval.
Thiago Moura Monteiro  
Francesco Forti  
00:00
1. kolo kval.
Oscar Jose Gutierrez  
Aziz Dougaz  
00:00
1. kolo kval.
Alexander Ritschard  
Fabrizio Ornago  
00:00
1. kolo kval.
Christian Harrison  
Sadio Doumbia  
00:00
1. kolo kval.
Artem Dubrivnyy  
Raul Brancaccio  
00:00
1. kolo kval.
Giulio Zeppieri  
Francesco Passaro  
muži dvojhra antuka Germany Hamburg sety 1 2 3 4 5
10:30
1. kolo kval.
Gilles Simon  
Mats Rosenkranz  
10:30
1. kolo kval.
Yoshihito Nishioka  
Marvin Moeller  
10:30
1. kolo kval.
Milan Welte  
Jiri Vesely  
12:00
1. kolo kval.
Radu Albot  
Juan Ignacio Londero  
12:00
1. kolo kval.
Kevin Krawietz  
Pablo Cuevas  
12:00
1. kolo kval.
Tennys Sandgren  
Mikael Ymer  
13:30
1. kolo kval.
Joao Sousa  
Tommy Paul  
15:00
1. kolo kval.
Alexander Bublik  
Mats Moraing  
muži dvojhra antuka Romania Iasi Challenger sety 1 2 3 4 5
11:00
semifinále
Pablo Andujar [1SE]  
Mathias Bourgue  
11:00
semifinále
Carlos Taberner [5]  
Jaume Antoni Munar Clar [2]  
muži dvojhra antuka Italy Rome sety 1 2 3 4 5
12:00
štvrťfinále
Matteo Berrettini [4]  
Casper Ruud  
14:30
štvrťfinále
Novak Djokovic [1]  
Dominik Koepfer [q]  
18:00
štvrťfinále
Denis Shapovalov [12]  
Grigor Dimitrov [15]  
20:30
štvrťfinále
Diego Sebastian Schwartzman [8]  
Rafael Nadal [2]  
muži dvojhra antuka Romania M15 Curtea de sety 1 2 3 4 5
09:00
semifinále
Vitaliy Sachko [7]  
Franco Agamenone  
09:00
semifinále
Alex Marti Pujolras [q]  
Duje Ajdukovic [5]  
muži dvojhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
10:30
semifinále
Benedikt Henning [LL]  
Alexander Shevchenko [8]  
10:30
semifinále
Alexander Kotzen [q]  
David Pichler [2]  
muži dvojhra tvrdý Portugal M15 Sintra sety 1 2 3 4 5
13:00
semifinále
Ryan Peniston [1]  
Carlos Gimeno Valero  
muži dvojhra antuka Switzerland M25 Klosters sety 1 2 3 4 5
10:00
semifinále
Gonzalo Lama  
Holger Vitus Nodskov Rune  
10:00
semifinále
Jesper De Jong [5]  
Jelle Sels [7]  
muži dvojhra antuka Czech Republic M25 Prague sety 1 2 3 4 5
10:30
semifinále
Christian Lindell  
Jiri Lehecka [WC]  
10:30
semifinále
Sebastian Baez  
Jonas Forejtek [WC]  
muži dvojhra tvrdý I. France M25+H Plaisir sety 1 2 3 4 5
14:30
semifinále
Johan Sebastien Tatlot  
Daniel Cukierman [q]  
16:00
semifinále
Yannick Mertens  
Igor Sijsling [6]  
muži dvojhra antuka Romania Sibiu Challenger sety 1 2 3 4 5
10:00
1. kolo kval.
Ergi Kirkin  
David Poljak  
10:00
1. kolo kval.
Dragos Nicolae Madaras  
Mathieu Perchicot  
11:30
1. kolo kval.
Benjamin Lock  
Vlad Andrei Dumitru  
11:30
1. kolo kval.
Filip Cristian Jianu  
Elmar Ejupovic  
13:00
1. kolo kval.
Vladyslav Orlov  
Pol Toledo Bague  
13:00
1. kolo kval.
Alexandar Lazarov  
Mircea-Alexandru Jecan  
15:30
1. kolo kval.
Matteo Martineau  
Miljan Zekic  
15:30
1. kolo kval.
Vlad Andrei Dancu  
Carlos Gomez-Herrera  
ženy dvojhra antuka All Lower level sety 1 2 3 4 5
13:30
1. kolo
Ekaterina Makarova  
Oleksandra Oliynykova  
ženy dvojhra antuka Italy Rome sety 1 2 3 4 5
12:00
štvrťfinále
Simona Halep [1]  
Yulia Putintseva  
14:00
štvrťfinále
Victoria Azarenka [SE]  
Garbine Muguruza [9]  
15:30
štvrťfinále
Marketa Vondrousova [12]  
Elina Svitolina [4]  
19:00
štvrťfinále
Elise Mertens [11]  
Karolina Pliskova [2]  
ženy dvojhra antuka Spain W15 Melilla sety 1 2 3 4 5
11:30
semifinále
Laura Pigossi [1]  
Ivonne Cavalle-Reimers [3]  
11:30
semifinále
Matilda Mutavdzic  
Victoria Jimenez Kasintseva  
ženy dvojhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
11:30
semifinále
Shalimar Talbi [1]  
Lian Tran  
11:30
semifinále
Anna Kubareva [3]  
Yuliya Hatouka [2]  
ženy dvojhra tvrdý Portugal W15 Santarem sety 1 2 3 4 5
10:30
štvrťfinále
Oceane Babel  
Viktoria Morvayova  
ženy dvojhra antuka Czech Republic W25 Frydek Mistek sety 1 2 3 4 5
11:00
semifinále
Miriam Kolodziejova  
Gabriela Talaba [4]  
11:30
semifinále
Raluca Georgiana Serban  
Qinwen Zheng [q]  
ženy dvojhra antuka Italy W25 Grado sety 1 2 3 4 5
14:30
semifinále
Alexandra Cadantu  
Lara Salden  
16:30
semifinále
Lisa Pigato [WC]  
Sina Herrmann [q]  
ženy dvojhra antuka Croatia W25 Zagreb sety 1 2 3 4 5
12:30
semifinále
Andreea Rosca [LL]  
Tereza Mrdeza [3]  
14:30
semifinále
Ana Konjuh [WC]  
Kamilla Rakhimova [2]  
ženy dvojhra antuka France W80 Cagnes sur sety 1 2 3 4 5
14:00
semifinále
Sara Sorribes Tormo [1]  
Viktoriya Tomova  
15:30
semifinále
Varvara Gracheva [3]  
Irina Maria Bara  
muži štvorhra antuka Italy Rome sety 1 2 3 4 5
13:30
semifinále
Marcel Granollers/Horacio Zeballos [4]  
John Peers/Michael Venus  
16:30
semifinále
Jeremy Chardy/Fabrice Martin  
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin  
muži štvorhra antuka Romania M15 Curtea de sety 1 2 3 4 5
12:00
finále
Adrian Barbu/Stefan Palosi [4]  
Michal Dembek/Vitaliy Sachko [2]  
muži štvorhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
14:30
finále
Alexander Erler/David Pichler [1]  
Ignacio Monzon/Fermin Tenti [2]  
muži štvorhra tvrdý Portugal M15 Sintra sety 1 2 3 4 5
17:00
finále
Sebastian Fanselow/Maik Steiner  
Eduardo Nava/Emilio Nava  
muži štvorhra antuka Switzerland M25 Klosters sety 1 2 3 4 5
11:30
finále
Neil Oberleitner/Patrick Zahraj  
Jakub Paul/Damien Wenger [4]  
muži štvorhra antuka Czech Republic M25 Prague sety 1 2 3 4 5
12:00
finále
Sebastian Baez/Pedro Cachin  
Lucas Miedler/Jan Zielinski [2]  
ženy štvorhra antuka Italy Rome sety 1 2 3 4 5
12:00
semifinále
Anna-Lena Friedsam/Raluca Olaru  
Shuko Aoyama/Ena Shibahara  
15:00
semifinále
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova [1]  
Hayley Carter/Luisa Stefani  
ženy štvorhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
14:30
finále
Olivia Gram/Darja Semenistaja  
Yuliya Hatouka/Anna Kubareva [2]  
ženy štvorhra tvrdý Portugal W15 Santarem sety 1 2 3 4 5
13:30
semifinále
Barbara Gatica/Rebeca Pereira [1]  
Francisca Jorge/Olga Parres Azcoitia [3]  
13:30
semifinále
Martyna Kubka/Valeriya Strakhova  
Freya Christie/Ekaterina Shalimova  
ženy štvorhra antuka Czech Republic W25 Frydek Mistek sety 1 2 3 4 5
13:00
finále
Anastasia Detiuc/Johana Markova [1]  
Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova  
ženy štvorhra antuka Croatia W25 Zagreb sety 1 2 3 4 5
11:00
finále
Silvia Njiric/Dejana Radanovic  
Valentini Grammatikopoulou/Ana Sofia Sanchez [2]  
ženy štvorhra antuka France W80 Cagnes sur sety 1 2 3 4 5
17:00
finále
Paula Kania/Katarzyna Piter  
Samantha Murray/Julia Wachaczyk  
<