France Paris / muži dvojhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
14:00
štvrťfinále
Tomas Berdych [5]
Kevin Anderson [14]
16:00
štvrťfinále
Milos Raonic [7]
Roger Federer [2]
19:30
štvrťfinále
Novak Djokovic [1]
Andy Murray [8]
21:30
štvrťfinále
David Ferrer [4]
Kei Nishikori [6]
Brazil Brazil F11 / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
14:30
semifinále
Tiago Lopes
Caio Zampieri [8]
16:00
semifinále
Pedro Sakamoto [q]
Christian Garin [2]
USA Charlottesville Challenger / muži dvojhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
17:20
štvrťfinále
Taro Daniel
James Duckworth [6]
18:50
štvrťfinále
Laurent Lokoli [q]
Alex Kuznetsov
20:20
štvrťfinále
Ryan Harrison
Liam Broady
23:20
štvrťfinále
Tennys Sandgren
Denis Kudla [3]
Czech Republic Czech Republic F5 / muži dvojhra / tráva sety 1 2 3 4 5
11:00
štvrťfinále
Michal Konecny [7]
Jaroslav Pospisil [2]
12:00
štvrťfinále
Adrian Sikora [3]
Marek Jaloviec
12:30
štvrťfinále
Jan Mertl [1]
Pavel Nejedly [WC]
14:00
štvrťfinále
Michal Schmid [5]
Ivo Klec [4]
Germany Eckental Challenger / muži dvojhra / koberec sety 1 2 3 4 5
12:00
štvrťfinále
Konstantin Kravchuk
Ruben Bemelmans
13:20
štvrťfinále
Niels Desein
Andrea Arnaboldi [8]
17:00
štvrťfinále
Denis Matsukevitch [q]
Mirza Basic [q]
18:30
štvrťfinále
Evgeny Donskoy [4]
Tim Puetz
Estonia Estonia F3 / muži dvojhra / koberec sety 1 2 3 4 5
00:00
semifinále
Yaraslau Shyla [4]
Dzmitry Zhyrmont [2]
15:00
semifinále
Evgeny Karlovskiy [q]
Andrey Rublev [6Q]
Switzerland Geneva Challenger / muži dvojhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
12:30
štvrťfinále
Victor Hanescu
Michal Przysiezny
13:50
štvrťfinále
Radu Albot [q]
Damir Dzumhur [7]
15:30
štvrťfinále
Steve Darcis [PR]
Simone Bolelli [2]
18:30
štvrťfinále
Jiri Vesely [1]
Marcos Baghdatis [6]
United Kingdom Great Britain F18 / muži dvojhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
13:30
semifinále
Maxime Authom [4]
Mark Whitehouse [q]
13:30
semifinále
Laurynas Grigelis [1]
Daniel Cox [3]
Greece Greece F10 / muži dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
09:00
2. kolo
Boris Conkic [q]
Ivan Bjelica [5]
09:00
2. kolo
Riccardo Bellotti [8]
Sami Reinwein [q]
09:00
2. kolo
Omar Giacalone
Marek Semjan [4]
09:00
2. kolo
Tal Goldengoren
Filipp Kekercheni [q]
09:00
2. kolo
Michael Geerts [q]
Miki Jankovic [2]
09:30
2. kolo
Calvin Hemery
Quentin Halys [SE]
India India F6 / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
07:00
semifinále
Ranjeet Virali-Murugesan [4]
Chih-Jen Ho
Italy Italy F38 / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
09:00
štvrťfinále
Erik Crepaldi [3]
Gianluca Mager [8]
10:30
štvrťfinále
Andrea Basso [7]
Walter Trusendi [2]
10:30
štvrťfinále
Salvatore Caruso [5]
Nicola Ghedin
Norway Norway F1 / muži dvojhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
12:00
semifinále
Joris De Loore [4]
Yannick Mertens [2]
17:30
semifinále
Jules Marie [1]
Niels Lootsma
Portugal Portugal F12 / muži dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
10:30
štvrťfinále
Leonardo Tavares
Javier Pulgar-Garcia
10:30
štvrťfinále
Tallon Griekspoor [q]
Romain Barbosa
16:30
štvrťfinále
Sam Barry [1]
Scott Griekspoor [5]
16:30
štvrťfinále
Joao Domingues [8]
Ricardo Ojeda Lara [3]
France Reunion Island Challenger / muži dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
10:00
štvrťfinále
Robin Haase [1]
Julien Cagnina
13:00
štvrťfinále
Gregoire Barrere [WC]
Richard Berankis [2]
15:30
štvrťfinále
Florent Serra
Pere Riba [4WC]
Turkey Turkey F38 / muži dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
09:30
štvrťfinále
Federico Gaio [4]
Marat Deviatiarov
09:30
štvrťfinále
Lukas Mugevicius
Dmitry Popko
09:30
štvrťfinále
Pedja Krstin [1]
Marc Sieber [q]
11:00
štvrťfinále
Lucas Gomez
Mohamed Safwat [2]
Spain Benicarlo / ženy dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
09:00
štvrťfinále
Alice Savoretti [6]
Ines Ferrer-Suarez [3]
09:00
štvrťfinále
Andrea Gamiz [1]
Diana Sumova [8]
09:00
štvrťfinále
Aliona Bolsova
Amanda Carreras [5]
11:30
štvrťfinále
Cristina Sanchez-Quintanar [q]
Alexandra Nancarrow [2]
Bulgaria Sofia / ženy dvojhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
16:40
Carla Suarez Navarro
Tsvetana Pironkova
18:40
Alize Cornet
Garbine Muguruza
20:40
Karolina Pliskova
Flavia Pennetta
Greece Heraklion / ženy dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
07:30
2. kolo
Reka-Luca Jani [1]
Vendula Zovincova
07:30
2. kolo
Natalija Kostic [5]
Julia Grabher [q]
07:30
2. kolo
Julia Wachaczyk
Natalia Siedliska [8]
07:30
2. kolo
Oana Georgeta Simion [6]
Petra Rohanova
07:30
2. kolo
Martina Basic [WC]
Tena Lukas [2]
07:30
2. kolo
Dominika Paterova
Milana Spremo [3]
07:30
2. kolo
Dalma Galfi [q]
Sharmada Balu [7]
Turkey Istanbul / ženy dvojhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
10:00
semifinále
Viktorija Golubic [6]
Marta Sirotkina [2]
12:00
semifinále
Jana Fett [q]
Barbora Krejcikova [3]
United Kingdom Loughborough / ženy dvojhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
12:00
štvrťfinále
Sherazad Reix [3]
Harriet Dart [6]
12:00
štvrťfinále
Martina Borecka [1]
Magali Kempen
12:00
štvrťfinále
Manisha Foster [8]
Amy Bowtell [4]
12:00
štvrťfinále
Freya Christie
Elyne Boeykens [q]
Australia Margaret River / ženy dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
02:00
semifinále
Rebecca Peterson [1]
Risa Ozaki [3]
02:10
semifinále
Isabella Holland [WC]
Tereza Mrdeza [7]
France Nantes / ženy dvojhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
10:30
štvrťfinále
Ons Jabeur
Nadiya Kichenok [LL]
12:00
štvrťfinále
Gioia Barbieri
Katerina Siniakova [5]
14:00
štvrťfinále
Ana Konjuh
Cristina-Andreea Mitu
17:00
štvrťfinále
Anna Schmiedlova [1]
Virginie Razzano [WC]
USA New Braunfels / ženy dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
16:00
štvrťfinále
Mathilde Johansson
Irina Falconi [6]
16:00
štvrťfinále
Julia Boserup
Alexa Glatch [WC]
16:00
štvrťfinále
Jennifer Brady
Grace Min [2]
16:00
štvrťfinále
Mayo Hibi
Paula Cristina Goncalves
Norway Oslo / ženy dvojhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
12:00
semifinále
Nadiya Kolb
Tess Sugnaux [3]
16:00
semifinále
Emma Flood [6]
Sara Ottomano
Colombia Pereira / ženy dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
16:30
semifinále
Lilla Barzo [q]
Nicole Frenkel [SE]
Thailand Phuket / ženy dvojhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
03:00
semifinále
Barbora Stefkova
Irina Ramialison [2]
03:00
semifinále
Katie Boulter
Nicha Lertpitaksinchai [6]
Italy Santa Margherita Di / ženy dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
09:00
2. kolo
Jelena Simic
Anna Floris [q]
09:00
2. kolo
Stefania Rubini [5]
Verena Meliss [WC]
10:30
2. kolo
Lisa Sabino [1]
Carolina Pillot
10:30
2. kolo
Nicole Fossa Huergo
Deborah Cruciani
12:00
2. kolo
Martina Caregaro [3]
Anna Korzeniak [q]
12:00
2. kolo
Ylena In-Albon
Nozomi Fujioka [8WC]
13:30
2. kolo
Giorgia Marchetti
Alice Balducci [2]
13:30
2. kolo
Camille Cheli [6]
Haine Ogata
Egypt Sharm El Sheikh / ženy dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
08:00
štvrťfinále
Aleksandrina Naydenova
Margarita Gasparyan [8]
08:00
štvrťfinále
Olga Ianchuk
Alexandra Panova [2]
09:30
štvrťfinále
Elitsa Kostova [5]
Sara Sorribes Tormo
11:00
štvrťfinále
Polina Vinogradova
Pernilla Mendesova
Sweden Stockholm / ženy dvojhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
12:00
štvrťfinále
Naomi Cavaday [5]
Sina Haas [q]
12:00
štvrťfinále
Margarita Lazareva [1]
Cornelia Lister [7]
12:00
štvrťfinále
Tamara Curovic [3]
Estelle Guisard
14:00
štvrťfinále
Brenda Njuki [8]
Jacqueline Cabaj Awad
Canada Toronto / ženy dvojhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
16:00
štvrťfinále
Romina Oprandi [3]
Maria Sanchez
16:00
štvrťfinále
Gabriela Dabrowski [8]
Caitlin Whoriskey
16:00
štvrťfinále
Taylor Townsend [1]
Julia Glushko [5]
16:00
štvrťfinále
Marie Bouzkova [q]
Tatjana Maria
China Ningbo / ženy dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
07:30
štvrťfinále
Ying-Ying Duan
Ekaterina Bychkova
11:00
štvrťfinále
Lin Zhu
Qiang Wang [6]
France Paris / muži štvorhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
14:00
štvrťfinále
Marcel Granollers/Marc Lopez [5]
Pablo Cuevas/Santiago Giraldo [ALT]
16:00
štvrťfinále
Rohan Bopanna/Daniel Nestor [7]
Marcin Matkowski/Jurgen Melzer [PR]
18:00
štvrťfinále
Bob Bryan/Mike Bryan [1]
Leander Paes/Stan Wawrinka
USA Charlottesville Challenger / muži štvorhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
00:00
semifinále
Treat Conrad Huey/Frederik Nielsen [1]
Sekou Bangoura/Evan King
00:00
semifinále
Gastao Elias/Sean Thornley
Lewis Burton/Marcus Willis
Germany Eckental Challenger / muži štvorhra / koberec sety 1 2 3 4 5
00:00
semifinále
Ruben Bemelmans/Niels Desein
Andriej Kapas/Blazej Koniusz
00:00
semifinále
Rameez Junaid/Igor Zelenay [4]
Andreas Beck/Philipp Petzschner
Switzerland Geneva Challenger / muži štvorhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
00:00
štvrťfinále
Damir Dzumhur/Franco Skugor
Colin Fleming/Jonathan Marray [4]
France Reunion Island Challenger / muži štvorhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
00:00
semifinále
Jonathan Eysseric/Fabrice Martin
Tristan Lamasine/Luca Margaroli
China Ningbo / ženy štvorhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
07:30
semifinále
Chin-Wei Chan/Chia-Jung Chuang [3]
Xinyun Han/Kai-Lin Zhang
09:00
semifinále
Arina Rodionova/Olga Savchuk [1]
Sharon Fichman/Saisai Zheng [4]