Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

ženy dvojhra antuka Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
11:00
kvalifik.
Viktoriya Gogol 1 7 4 0
Anne-Sophie Morandais Anne-Sophie Morandais podáva 0 65 3 0
12:50
kvalifik.
Ena Kajevic 1 7 2 15
Justine Pysson Justine Pysson podáva 0 5 2 0
ženy dvojhra antuka Italy Caserta sety 1 2 3 4 5
14:00
1. kolo
Alice Matteucci [WC] Alice Matteucci podáva 0 5 15
Vivian Heisen 0 2 40
muži dvojhra antuka Czech Republic Czech Republic F2 sety 1 2 3 4 5
11:00
kvalifik.
Yvo Panak 0 3 1 40
Marcel Marlon Sudzum Marcel Marlon Sudzum podáva 1 6 1 40
muži dvojhra antuka France Paris sety 1 2 3 4 5
10:40
1. kolo kval.
Elias Ymer 2 0 7 6
Aleksandr Nedovesov 1 6 5 1
11:50
1. kolo kval.
Jason Jung 0 2 1 0
Lorenzo Sonego Lorenzo Sonego podáva 1 6 2 0
12:40
1. kolo kval.
Facundo Bagnis 0 0 0
Ricardo Ojeda Lara 0 0 0
13:00
1. kolo kval.
Benjamin Bonzi 1 6 6 5 40
Daniel Elahi Galan Daniel Elahi Galan podáva 1 7 4 5 40
14:20
1. kolo kval.
Jaimee Floyd Angel Jaimee Floyd Angel podáva 0 4 30
Thanasi Kokkinakis 0 0 30
14:00
1. kolo kval.
Dennis Novikov Dennis Novikov podáva 0 2 0
Duckhee Lee 0 5 0
14:00
1. kolo kval.
Matthias Bachinger 0 3 4 0
Thomaz Bellucci Thomaz Bellucci podáva 1 6 5 0
14:00
1. kolo kval.
Tobias Kamke Tobias Kamke podáva 1 6 1 30
Alex Bolt 0 2 0 40
14:00
1. kolo kval.
Yannick Maden Yannick Maden podáva 0 1 30
Carlos Taberner 0 4 30
14:30
1. kolo kval.
Antoine Hoang 0 0 0
Carlos Berlocq 0 0 0
muži dvojhra antuka Switzerland Geneva sety 1 2 3 4 5
14:00
1. kolo
Andreas Haider-Maurer [PR] Andreas Haider-Maurer podáva 1 6 1 0
Tennys Sandgren 0 1 4 0
14:00
1. kolo
Florian Mayer Florian Mayer podáva 0 3 0 0
Bernabe Zapata Miralles [q] 1 6 0 0
muži štvorhra antuka Switzerland Geneva sety 1 2 3 4 5
14:00
1. kolo
Marius Copil/Constantin Sturdza [WC] 0 3 0 30
Jonathan Erlich/Marton Fucsovics Jonathan Erlich/Marton Fucsovics podáva 1 6 3 15
muži dvojhra antuka Hungary Hungary F3 (Balatonalmadi) sety 1 2 3 4 5
14:00
1. kolo
Marcell Bartakovics [WC] Marcell Bartakovics podáva 0 1 2 40
Bogdan Bobrov [7] 1 6 2 0
ženy dvojhra antuka France Strasbourg sety 1 2 3 4 5
13:30
1. kolo
Marina Melnikova [q] Marina Melnikova podáva 0 2 3 0
Lucie Safarova [WC] 1 6 2 0
15:00
1. kolo
Ashleigh Barty [1] Ashleigh Barty podáva 0 0 0
Luksika Kumkhum [LL] 0 1 0
ženy štvorhra antuka France Strasbourg sety 1 2 3 4 5
15:00
1. kolo
Jaqueline Cristian/Sofia Kenin Jaqueline Cristian/Sofia Kenin podáva 0 0 0
Reka-Luca Jani/Tereza Mrdeza 0 0 0
muži dvojhra antuka Italy Italy F11 (Napoli) sety 1 2 3 4 5
12:30
kvalifik.
Matteo De Vincentis 0 2 3 0
Franco Capalbo Franco Capalbo podáva 1 6 0 0
ženy dvojhra tvrdý Spain Les Franqueses Del sety 1 2 3 4 5
13:20
1. kolo
Irene Burillo Escorihuela Irene Burillo Escorihuela podáva 0 2 3 30
Elixane Lechemia 1 6 4 15
13:50
1. kolo
Marcela Zacarias Marcela Zacarias podáva 1 6 2 0
Urszula Radwanska 0 1 0 15
muži dvojhra tvrdý I. United Kingdom Loughborough Challenger sety 1 2 3 4 5
13:00
kvalifik.
Tobias Simon 0 4 6 5
Daniel Evans Daniel Evans podáva 1 6 6 4
14:00
kvalifik.
Igor Sijsling Igor Sijsling podáva 0 5 0
Jurij Rodionov 0 3 30
muži dvojhra antuka Italy Mestre Challenger sety 1 2 3 4 5
13:30
1. kolo
Daniel Munoz-De La Nava Daniel Munoz-De La Nava podáva 0 1 0 0
Scott Griekspoor 1 6 0 0
13:30
1. kolo
Andrea Basso Andrea Basso podáva 0 3 40
Danilo Petrovic [2] 0 2 40
ženy dvojhra antuka Germany Nurnberg sety 1 2 3 4 5
13:00
1. kolo
Kristyna Pliskova Kristyna Pliskova podáva 1 6 6 8
Julia Goerges [2] 0 2 6 9
15:00
1. kolo
Katerina Siniakova [8] 0 2 0
Anna Zaja [q] Anna Zaja podáva 0 5 0
ženy štvorhra antuka Germany Nurnberg sety 1 2 3 4 5
15:00
1. kolo
Kaitlyn Christian/Sabrina Santamaria Kaitlyn Christian/Sabrina Santamaria podáva 0 0 15
Darija Jurak/Cornelia Lister 0 0 0
ženy dvojhra antuka Portugal Oeiras sety 1 2 3 4 5
11:00
kvalifik.
Noelia Bouzo Zanotti Noelia Bouzo Zanotti podáva 0 6 3 15
Charlotte Chavatipon 1 74 4 0
muži dvojhra antuka France Lyon sety 1 2 3 4 5
13:00
1. kolo
Roberto Carballes Baena 1 7 6 0 0
Laslo Djere [q] Laslo Djere podáva 1 63 74 0 0
13:30
1. kolo
Guillermo Garcia-Lopez 1 6 4 40
Adrian Mannarino [5WC] Adrian Mannarino podáva 0 3 3 40
muži dvojhra antuka Poland Poland F4 (Ustron) sety 1 2 3 4 5
11:00
1. kolo
Marek Semjan 1 7 5 40
Michal Mikula [WC] Michal Mikula podáva 0 5 1 40
13:00
1. kolo
Kacper Zuk 0 1 40
Marcin Gawron Marcin Gawron podáva 0 4 A
muži dvojhra antuka Uganda Uganda F4 (Kampala) sety 1 2 3 4 5
06:20
1. kolo
Anton Chekhov 1 6 1 40
Ranjeet Virali-Murugesan Ranjeet Virali-Murugesan podáva 0 2 5 40
06:00
1. kolo
Jordi Munoz-Abreu 0 4 2 A
Tyler Lu [4] Tyler Lu podáva 1 6 0 40
muži dvojhra antuka Bosnia and Herzeg. Bosnia Herzegovina sety 1 2 3 4 5
12:30
kvalifik.
prerušené
Samuel Hodor Samuel Hodor podáva 1 6 0 0
Aleksandar Jocic 0 3 0 0
muži dvojhra antuka Romania Romania F1 (Bucharest) sety 1 2 3 4 5
07:10
kvalifik.
prerušené
Razvan Sabau Razvan Sabau podáva 0 3 0
Razvan Marius Codescu 0 5 0
muži dvojhra antuka Uganda Uganda F4 (Kampala) sety 1 2 3 4 5
08:00
1. kolo
prerušené
Goran Markovic Goran Markovic podáva 0 3 A
Jordan Parker 0 1 40
<